Anasayfa

2020 Yılının Kripto para Tahmini

0

Başlık anlaşılacağı üzere Tahmin yapıyoruz yani ya gerçekten yükselik yada gerçekten düşüş olur bunu tam manasıyla bilemeyiz sadece elimizdeki verilere göre analiz yaptım.

Pundix Coin

Pundix coin olarak bilinen  kripto borsalarında NPXS coin yükselişi öngörüyorum bu öngörüyü destekleyen sebebleri olarak Yatırımcı konusunda olumlu ivmesi güven hissi ve bir çok borsa tarafından işlem alınmasıyla bu yıl içerisinde yükselecek .

Şuan ki durumuna bakacak olursak düşüşte ki   veriler: 0,000202 -0,000004    -1,88% | Yükselişte ki veriler olarak %+0,8 minimum maksimum olarak %+1 olarak öngörülmekte.

Ripple coin

Ripple çok zor durumlar geçirdi durumu stabil olarak hep aynı fiyatlar ufak tefek çıkışlar inişler oldu ama piyasa olarak domine oldu yatırımlar artıyor

haberlerin etkisi var diyebiliriz lakin Ripple piyasaya çıkışı her zaman ödeme sistemi olarak ve şeffaf olması güvenli olmasına ve uzun vadeli yatırımda kar getirecek gibi gözüküyor.

Ghost coin

Geçenlerde bu konu hakkında blog yazı yazmıştım tüm bilgiler için  Ghostcoin

Ghost coin arkasında çok güçlü destekçisi var McAfee şirketi siz antivirüst programı olarak tanıyorsunuz Ghost coin Hong Kong satış otomatlarında kullanılacak haberi çıktı %16 oranında arttı ve ghost coin otomatlarında kullanılması demek artık bir ticarete girmesi ve sürekli işlem tutulması anlamına geliyor ve coin gizliliğe önem vermesi diğer coinler’den ayıran bir etken.

Bitcoin

Gelelim bu işin öncüsüne Bitcoin domine oldu artık herkes üzerinde ticaret yapmak istedi tepe noktası kırması imkansız hatta fiyat olarak  3000 dolara kadar düşebilir lakin en yüksek noktası 9bin$ ama çok zor gibi gözüküyor.

Ekonomide buna Hollanda hastalığı denir çok kazanç getiren işe yoğunlaşılır ve bu çökmenin sebebi olarak gösteriyor.

 

coinaridoshika

Bitcoin cüzdanı güvende tutmanın yolları.

Previous article

Milyon dolarlık dev Bitcoin şirketi kapatıldı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa