Anasayfa

Baby Doge

0

Doge Coin çevrimiçi topluluğunun hayranları tarafından doğan yeni bir kripto. Baby Doge, yeni geliştirilmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babasını etkilemeye çalışıyor. Sahipleri ödüllendiren statik yansıma ile Hiper deflasyonisttir, bu nedenle her işlemde cüzdanınıza otomatik olarak daha fazla baby doge jetonu eklenir. Basitçe Sevin, evcilleştirin ve her işlemden %5 olarak tutun, otomatik olarak baby doge sahiplerine yeniden dağıtılır.

Baby Doge CoinDogecoin fanatiklerinin kripto para piyasasına sunduğu bir üründür. BabyDoge, Haziran 2021’de piyasa sürülmüştür. … Bir topluluk projesi olan Baby Doge Coin, şu an PancakeSwap üzerinden alınıp satılabiliyor. Popüler proje’nin Twitter’da ve Telegram’da 60.000’i aşkın takipçisi bulunuyor.

420 milyar toplam arza sahiptir geçenlerde Elon Musk tweet ile aniden yükseldi tabi ki pump dump olayı olduğu için aniden düşüş oldu.

bu Token en önemli özelliği bir topluluğa sahip olması ve yakım işlemi ile değerini koruma özelliğine sahip olması nedeniyle kısa süreli kar için uygun görülebiliniyor.

 

coinaridoshika

Bu hafta takip edilecek 5 altcoin

Previous article

Terra Virtua Kolect Nedir ?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa