Bitcoin

Bitcoin.com Youtube imtihanı

0

Birkaç gün önce Youtube, Bitcoin.com‘un resmi videosunu ve akış kanalını , belirsiz bir “Youtube Hizmet Şartları’nın ihlali” suçlaması dışında hiçbir neden göstermeden yasaklamıştı . Google’ın sahip olduğu video paylaşım platformu, geçen yıl boyunca bir dizi içerik oluşturucuyu sansürledi ve yasakladı.

Roger Ver, aslında, Youtube yöneticilerinin resmi Bitcoin.com hesabını yasaklamak için “temelde hiçbir nedeni” olmadığını vurguladı. Açık sansür ve yasakları tartıştıktan sonra Ver, Bitchute , Lbry.tv ve Dtube gibi merkezi olmayan video ve akış hizmetlerini tartıştı . Bu platformların hala bir ağ etkisi elde etmesi gerektiğini ve hala her platformun faydalarını keşfettiğini belirtti.

Bitcoin.com’un resmi kanalının bitcoin madenciliği hakkında bir video paylaşmak için nasıl uyarıldığı bildirilmişti . Bitcoin.com’un uyarısından önce, Youtube zaten kripto para haberleri ve içerik oluşturucularını sansürlemiş ve kitlesel sayılarla yasaklamıştı. Youtube ayrıca Amerika’daki son isyanlar ve Covid-19 salgını ile ilgili büyük miktarda bilgiyi sansürledi.

13 Haziran 2020’de Bitcoin.com‘a resmi Youtube hesabının yasaklandığı bildirildi. Youtube kanalı, haftalık bazda kripto para haberlerinin yanı sıra kaynaklar ve bilgiler sundu. Youtube’un standart “Youtube Hizmet Şartlarının ihlali” mazereti dışında, hesabı 40 binden fazla aboneyle kapatmaya karar vermesinin bir nedeni yoktu. 12 saat önce, Bitcoin.com’dan Roger Ver r / btc alt dizesine “Youtube sosyal medya manipülasyonu ve sansür için bir araç haline geliyor” adlı bir video yükledi.

kaynak

coinaridoshika

Ticaret Bakanlığı Blockchain Yarışması

Previous article

Taraftar token’lar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Bitcoin