Anasayfa

Bu hafta takip edilecek 5 altcoin

0

Kripto para piyasası, geçen hafta Bitcoin’in rekor kırması ve Chiliz, Dego Finance gibi altcoinlerin birkaç kat değerlenmesi ile hareketlendi. Yeni haftaya girilmişken, bazı altcoin yatırımcılarını ne gibi haberler bekliyor?

Sizler için Altcoin projelerini inceledim mutlaka takip edilmesi gereken Altcoin sizlere sunuyorum öncelikle amacımızın sadece bilgi vermek olduğunu hatırlatırım Yatırım Tavsiyesi değildir.

OKB

Okex borasının kendisine ait Altcoin değeri istikrarlı olduğunu görüyorum bilinen bir güç olması arkasında projenin değerini artıran bir diğer kriter olarak karşımıza çıkmakta. Şuan ki değeri 151$ ve istikrarlı şekilde daha da artacak gibi görünüyor.

PancakeSwap

Cake olarak bilinen Binance sistemi ile entegre çalışan farm yapılarak elde edilen Altcoin değeri ve tanınırlığı günden güne artmakta şuan ki değeri 143$ değere sahip daha da artacağını düşünüyorum.

Swipe

SXP token Ethereum tabanlı ve arkasında büyük bir topluluğa sahiptir her geçen gün değeri artmakta gelecek vaat ediyor. Şuan ki değeri 39$ sahip.

Tether

Tether Limited tarafından  2014’te kurulan kripto para birimi. Tether’in sembolü “₮”dir. Tether, kurulduğu zaman adı RealCoin idi. Kasım 2014’te adı Tether olarak değiştirildi. Şuan ki fiyatı ise 1 $ seviyesinde yükselişte.

USD Coin

BD dolarına sabitlenmiş ve Ethereum, Stellar, Algorand ve Solana blok zincirlerinde çalışan dijital bir sabit para değeri 1$ ve yükselişte.

 

 

coinaridoshika

Yatırım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Previous article

Baby Doge

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa