Anasayfa

Bulut madenciliği

0

Madencilik blok zincirine yeni bloklar eklerken hash (işlemsel sırlar) hesaplanmasını ifade eder. Buna karşılık, bir ağdaki her işlem bu bloklar içinde doğrulanır. Sonuç olarak, Bitcoin ağının performansını ve bütünlüğünü korumak için Bitcoin madenciliği  önemlidir .

Bulut madenciliği donanım almadan bulut sistemi kullanarak kripto para üretimidir her kripto para üretim meydana gelmez.

örnek vermek gerekirse : Bitcoin Etherum üretebilirsiniz lakin Thor ve Ripple üretimi yapamazsınız.

madencilik bilgisayarlarından biri olan Antminer S17’nin maliyeti bin 200 dolar, ancak karlı bir şekilde madencilik yapmak için en az bir düzine madencilik bilgisayarına ihtiyacınız var.

Lakin bulut tabanlı server kiralama yada satın alımı yaparsanız kripto para üretimi açısından hem kârlı olur hemde fazla uğraş gerektirmez.

Genellikle bu tür madencilik şirketleri elektriğin çok ucuza sağlanabildiği ve esnek hukuk kurallarının olduğu ülkelerde (Uzak Doğu, Kuzey Çin, Gürcistan, Abhazya, vb.) mühendisler ve geliştiriciler tarafından kurulur. Belirli bir süre için madencilik kapasitesinin bir kısmının borçlanmasına bulut madenciliği denir.

ilk başta kar elde edemezsiniz hatta zarar edebilirsiniz lakin uzun vadede kar sağladığı belirtiliyor.

Bitcoin fiyatının önemli ölçüde artacağına inanıyor. Bu nedenle, 2020’de madenciliğe başlamak çok karlı olabilir. Çünkü bu durumda yeni madencilik ekipmanı satın alıp özelleştirmeniz gerekmeyecek ve bu nedenle madenciliğe büyük yatırım yapmanıza lüzum olmayacak..

Lakin yinede  kendi araştırmanızı yapın veya lisanslı bir finansal danışmanla iletişim kurun. Lütfen, kaybını göze alamayacağınız birikimleri bulut madenciliğine harcamayın.

Kripto Para piyasası yeni oluştu hala sorunlar devam ediyor dikkatli olmakta fayda var.

 


 

coinaridoshika

Altcoin BTC Alt Edecek!

Previous article

En iyi Bulut Madenciliği Siteleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa