Anasayfa

Darknet ve kripto para

0

“Bir karanlık ağ veya karanlık ağ, İnternet içinde yalnızca belirli yazılımlar, yapılandırmalar veya yetkilendirme ile erişilebilen ve genellikle benzersiz bir özelleştirilmiş iletişim protokolü kullanan bir kaplama ağıdır.”

Darknet internette karşılığı yukarıda ama bana göre darknet internet tarayıcıları tarafından indexlenmeyen (görüntülenmeyen) verilerin özel ve yasadışı olarak global ağ sunmaktır.

peki Darknet kripto paralar ne alakası var komplo teorilerine göre darkweb (darknet) için kripto paralar üretildi; aslına bakılırsa doğru kripto paralar izi sürülemediğinden ve merkez sahip olmaması nedeniyle yasadışı internet ağı kullanılıyor.

Darkweb aslına bakılırsa herşeye sahip yani ister kötü kullanın isterseniz iyi ama yasak ve kullanmanızı önermiyoruz size sadece bilgi sunuyoruz .

“Analiz şirketi Crystal Blockchain tarafından yapılan yeni araştırmaya göre, Darknet pazarları, bitcoin karıştırıcıları gibi kripto para birimi gizleme tekniklerini bir blister hızında benimsiyor.”

Bu bilgiye göre kripto paralar güvenli değil işlemler kayıt ediliyor bilgisini öğreniyoruz.

Darkweb 2020 yılının ilk çeyreğinde işlem karıştırma sistemlerine 67 milyon dolarlık bitcoin gönderdiğini analizlerle ortaya koyuldu.

Size tavsiye hayatta ne olursa olsun elinizdeki ürünü yada fırsatı kötüye kullanmayın.

coinaridoshika

Taraftar token’lar

Previous article

İstanbul Borsası Şirket Değerlendirmesi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa