Anasayfa

En iyi Bulut Madenciliği Siteleri

0

IQ mining

IQ Mining, 2016’da piyasaya sürülen bulut madenciliği hizmetidir. Seyşeller’deki IQ mining şirketi tarafından kurulmuştur. Beş yıllık tecrübe ile bulut madenciliği alanında mükemmel bir üne kavuştu. Üç tür klasik bulut madenciliği algoritması (SHA-256, SHA-256 Bitcoin Cash ve Ethereum) ve iki ileri teknoloji ürünü sunar SHA-256 Pro Madencilik ve USDT Stablecoin Madenciliği.

CryptoUniverse

Crypto Universe bulut madenciliği projesi Şubat 2018’de başlatıldı. Avrupa blockchain projelerinin en çekici mevzuatlarından birine sahip olan Estonya’da kayıtlıdır. Bu bulut madenciliği platformu, elektrik oranlarının gerçekten düşük olduğu Rusya Federasyonu’nun kuzey bölgelerinde madencilik tesislerini işlettiği için büyük bir avantaja sahiptir.

Genesis Mining

Genesis Mining, İzlanda’nın jeotermal enerjisini kullanan bir bulut madenciliği işletmesidir. İngiliz Virgin Adaları’nda kurulmuştur. Bu firma, Şubat 2014’ten beri faaliyette olduğu için sektörün en tecrübeli ismi.

Eskiden Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero ve ZCash bulut madenciliği hizmeti sunuyor.

Hashflare

Hashflare, İskoçya’da bulunan tanınmış bir bulut madenciliği operatörüdür ve ASIC madenci üreticisidir. 2015 yılından beri faaliyet göstermektedir ve Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH ve ZCash için bulut madenciliği sözleşmeleri sunmaktadır.Bir yıllık bulut madenciliği sözleşmeleri teklif etmekte.


BitDeer

BitDeer, 2018 yılında başlatılan nispeten yeni bir bulut madenciliği platformudur. Yüksek yasal taleplerle tanınan bir yer olan Singapur’da kurulmuştur. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Monero, Litecoin ve Decred gibi çok çeşitli kripto para madencisi birimleri sunar. Bitcoin bulut madenciliği fiyatları 243 dolardan başlıyor.

 

coinaridoshika

Bulut madenciliği

Previous article

Almanya’dan Kripto Para Yatırımı Onay

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa