Anasayfa

En İyi Metaverse Coin Projeleri

0

Şimdi diyeceksiniz kime göre En İyi Metaverse Coin Projeleri analizler ve market büyüklükleri olarak en iyi çıkışı yapmış Metaverse Projelerini sizler için araştırdık.

Decentraland (MANA)

1. Decentraland (MANA)

Decentraland, 90.601 parsel araziden oluşan merkezi olmayan bir 3D sanal gerçeklik platformudur. Merkezi olmayan bölgedeki sanal emlak arazileri, Ethereum blok zincirine dayanan kripto para birimi MANA tarafından satın alınabilen NFT’lerdir.

The Sandbox (SAND)

2. The Sandbox (SAND)

The Sandbox (SAND), istikrarlı kazançlar elde etti. Kısa vadeli piyasa değeri, 4,39 dolar seviyelerine yükseldi. Piyasa değeri bakımından MANA’dan sonra ikinci en büyük Metaverse coini. Şuan 1 SAND 63.01 Tl işlem görmekte.

Axie Infinity (AXS)

3. Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS), listenin en büyük 3. Metaverse coin projesidir. Mart 2018’de piyasaya sürülen AXS, Pokemon’dan ilham almıştır. 24 saatlik işlem hacmi 357 milyon dolardır. Platformunda önemli kullanıcı sayılarına ulaşan Axie Infinity, alanında en iyi proje olarak tanımlanmaktadır.

Theta Network (THETA)

4. Theta Network (THETA)

Theta Network (THETA), son 24 saatlik işlem hacmi 203 milyon dolardır. Ayrıca ağın ekosistemine birçok yenilikçi özellik eklenmiştir. THETA için gelecek bu sebeple parlak gözükmektedir.

 

coinaridoshika

Terra Virtua Kolect Nedir ?

Previous article

panik satışı nedir ?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa