Bitcoin

Görev yap Bitcoin Kazan

0

Earn.com, kullanıcıların mikro görevleri tamamlayarak dijital para birimleri kazanmalarına olanak tanıyan bir sosyal ağ ve iki taraflı bir pazar.

Platformun amacı, herkesin ağa katılmasına ve üretken çalışmaları için ödeme almasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir ağ haline gelmektir.

sitede mikro görevler satın almak için Bitcoin gibi dijital para birimlerini kullanıyor olsalar da, şirket özel bir jeton olan Earnable’ı piyasaya sürmek istiyor. Geleneksel dijital para birimlerinin aksine, kullanıcılar Kazanılabilir jetonu çıkaramaz veya halka açık olarak satın alamaz.

Sistem, kullanıcılara zamanları ve çabaları karşılığında ağ hizmetinin bir bölümünü sağlayacak, ağın dahili para birimi olarak hizmet verecek ve ağda ücretli görevler vermek için bir API anahtarını temsil edecektir.

Sosyal medya platformları ve iki taraflı pazar yerleri mevcut olsa da, Earn.com’un benzersiz değeri, kullanıcıların hızlı ve zamanında başkalarından işlem satın almasına olanak sağlamasıdır.

Earn.com platformu

Amaç: Ağı ödeme yapmak için kullanan bir satış görevlisidir. Ya da binlerce mühendisten bir hatayı düzeltmeye çalışmasını isteyen bir CTO. Hatta risk sermayesi firmalarındaki ortaklarla temasa geçmek isteyen girişimci.

Earn.com platformu, her iki üründeki eksik unsurları birleştirir ve bunları, göndericilerin dijital para karşılığında bir görevi yerine getirmek için belirli kişilerle veya belirli insan gruplarıyla iletişim kurmasına izin verecek.

coinaridoshika

İran Santralleri Ucuz Bitcoin Madenciliği İçin çalışıyor.

Previous article

Türkiye’nin yerli coini

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Bitcoin