Anasayfa

Hong Kong Satış Otomatları İçin Ghostcoin

0

Ghost Coin, tüm kullanıcıların gizlilik içinde, herhangi bir iz bırakmadan ticaret yapmasına olanak sağlamak için hayata geçirildi. McAfee tarafından piyasaya sürülen Ghost (Hayalet) adının hakkını verir biçimde gizlilik içinde çalışıyor.

Gizlilik tokeni GHOST işlemlerin geçmişini korumak ve silmek için son teknoloji emanet havuzunu kullanıyor. Ayrıca işlemleri sıfır bilgi kanıtı kullanılarak doğrulanır. Bununla birlikte Ghost Coin merkezi olmayan ve kullanıcıları tarafından yönetilen bir Kripto paradır.

Ghost Coin, şimdi Hong Kong Disneyland’daki otomatlarda kullanılabilir. Ghost Twitter’da yaptığı açıklamada, kripto ödeme sistemi ivendPay ile Hong Kong, hatta Hong Kong Disneyland’da bile 60’tan fazla otomatta konuşlandırılması için ortaklık yaptığını açıkladı .

Bu haber GhostCoin Ghost Coin 55 milyon adet toplam arza sahip ve dolaşım miktarı ise 13.5 milyon adet. Ghost 21 milyon dolar piyasa hacmi ile 172. sırada yer alıyor, Ghost grafik ve fiyat hareketine bakacak olursak son 24 saat içinde %16 değer kazanmış.

 

 

 

coinaridoshika

Venezuela Bitcoin Madencilik Teçhizatına el koydu.

Previous article

Bitcoin Çalmak İçin Platformu Klonladılar.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa