Ethereum

iOS Opera Touch kripto entegrasyonu

0

Kripto cüzdan ile, iOS için Opera Touch şimdi tüm Ethereum (vb 20) belirteçleri, stablecoins ve non-fungible belirteçleri (NFT) erişim sağlıyor.

İOS için Opera Touch, yerleşik bir Kripto cüzdan eklemek için güncellendi. Yeni hareket, Android cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için Opera tarayıcısında Kripto cüzdan entegrasyonunu takip ediyor. En son Opera Touch sürümü ayrıca ios’a Web 3 desteği getiriyor. Bu, Opera Touch tarayıcısını kullanan iOS cihazlarının artık ethereum blockchain protokolüne dayalı merkezi olmayan uygulamaları (Dapps) çalıştırabileceği anlamına gelir. Özellikle, Opera ilk olarak geçen yıl Windows, macOS ve Linux sistemlerine Crypto Wallet ve Web 3 desteğini getirdi.

Güncellenmiş Opera Touch (sürüm 1.9.0), geçen yıl Eylül ayında masaüstlerine giren ve Aralık ayında Android cihazlara giden Kripto cüzdanını getiriyor. Kullanıcıların bir cryptocurrency kullanarak çevrimiçi işlemler yapmak ve tüm Ethereum (vb 20) belirteçleri, stablecoins ve non-fungible belirteçleri (NFT) erişmenizi sağlar. Herhangi bir tarayıcı uzantıları gerektirmeden-ayrıca, sorunsuz uygulamalar ile etkileşimleri etkinleştirmek için Ethereum Web 3 API desteği vardır.

İos’taki uygulamaların kapsamını göstermek için Opera, Marble ile ortaklık kurdu.Kartlar. Yeni uygulama, web sayfalarını Ethereum blockchain’de Nfs olan mermer kartlar olarak adlandırılan dijital koleksiyon kartlarına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar mermer kartlarla oynayabilir, hatta Ticaret yapabilir veya Opera Touch tarayıcısı aracılığıyla satabilirler.

“Opera, Web üzerinde kriptoyu sorunsuz ve kolay bir şekilde kullanan ilk tarayıcıdı. Kripto topluluğundan gelen güçlü bir talebi takiben, Şimdi bu deneyimi ios’ta kullanıma sunuyoruz,” dedi Opera Software Kripto Başkanı Charles Hamel, bir blog yazısında.

App Store’u ziyaret ederek iOS cihazınızdaki en son Opera Touch tarayıcısını indirebilirsiniz. Web tarayıcısı 57.1 MB boyutundadır ve en az iOS 11 çalıştıran iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

 

 

coinaridoshika

Bitcoin Gerçekten Gizli mi?

Previous article

Kripto para madenciliği & Kripto para Virüsü

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ethereum