Anasayfa

İstanbul Borsası Şirket Değerlendirmesi

0

Uzun süredir borsa yatırım konusunda bilgimi geliştirmek ve yatırım yapmak için çalışıyorum sizler  için BIST100  artan ve gelişme gösteren şirketler listesi paylaşmak istedim şirketler değerlendirmesi yaptım.

SUMAŞ SUNİ TAHTA

Bu şirket  2 hafta inceledim haberler baktım yükselişi artacak gibi uluslar arası çalışması ve kazancı döviz bazından olması yeni yatırım yapma kararı alması bakımından gelecek vaat ediyor .

74,90 Tl satış fiyatı  Adet:  8.982 

Öncelikle verdiğim bilgiler Yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgi vermek istedim. !

OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI

Oyak  şirketi sadece çimento olarak değil  bir çok alanda hizmet etmektedir arkasında çok büyük güç olması sebebiyle ve çimento ihraç etmesi sebebiyle borsaya yansımaktadır.

 

Adet :  6.174.872

10 tL hisse fiyatı

ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (ARZUM)

Arzum ev aletleri şirketi çok bilinen şirket olması ve köklü olması sebebiyle güven vermektedir elbette bu sebep olsa hisse alarak yatırım yapmaya etken sayılmaz şirket yeni halka arz olması ve ihracat ve arge odaklı olması sebebiyle şirket gelişme göstermesi borsa etkisi olmaktadır.

 

Adet  :  201.313           22,52 Tl hisse fiyatı

 

ASELSAN (ASELS)

Aselsan devlet ait olan halka arz olmuş savunma şirketidir Ülkemiz savunma alanında ihracat yapması ve bir çok savunma şirketi birbirleriyle çalışması da pozitif bir değer katar hisseye ben fırsat bulursam yatırım yapmak istediğim bir şirket gelecek vaat ediyor.

19,01 Tl hisse fiyatı

Adet :  16.757.232

 

Bu yazı her gün güncellenecektir .

coinaridoshika

Darknet ve kripto para

Previous article

Altcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa