Anasayfa

ONT Nedir ?

0

(ONT) açılımı  Ontology para birimidir. Bu para ve sistemin geliştirilmesinin amacı riskleri ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek, güvenlik özelliklerini geliştirmektir.

kripto para dünyasında akıllı sözleşmelerin kullanımını arttırmak ve yaygınlaştırma amacıyla geliştirilmiş bir Blockchain platformudur. Bunun sebebi ise, kimlik bilgilerini doğrulama işlemlerini kolaylaştırmaktır.

Çin Ethereum’u olarak bilinen NEO platformunu kullanmayı tercih ettiler. Zaten paranın yaratıcısı da Çinli Onchain şirketi bunun gibi bir çok platformu birleştirilmiştir.

Blockchain sisteminde kullanılan farklı uzlaşım protokolleri vardır. Fakat ONT geliştiricileri tüm bu protokolleri birleştirerek kendi protokollerini oluşturmuşlardır. Geliştirdikleri protokoller sayesinde şirketler, güven mekanizmalarını uygulayarak iş ihtiyaçlarına göre şekillendirebilir, kolay öğrenme gerçekleşebilir.

Ontology değerli mi ?

piyasa değeri bakaçak olursak piyasada 27 sırada 2017 yılında piyasaya sürüldü ve zamanla gördüğü talebi, değeri yükseldi. Her kripto para gibi bunun için de keskin açıklamalar yapmak mümkün değil lakin şuanda iyi gittiğini söyleyebiliriz.

 

coinaridoshika

BTC Hazine Avı Başladı

Previous article

Uzman İsimin Bitcoin sinyali

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa