Anasayfa

Polkastarter Nedir?

0

Polkstarter (POLS), farklı blockchain ağlarında piyasaya sürülen tokenlar ile token havuzlarının alım satımının yapıldığı bir protokol olup her geçen gün değeri artmaktadır.

Piyasaya yeni giren projelerin merkeziyetsiz ve farklı ağlarla işbirliği içerisinde fonlama alabilmesi için hayata geçirilen Polkastarter, yaptığı halka açık veya özel satışlarla son günlerde en çok konuşulan projelerden birisi .

Ağın kendi kripto para birimi olan POLS, yapılacak olan token satışlarına katılım şansını arttırıyor. Daha önce whitelist olarak adlandırılan alım yapabilecekler listesine katılmak için en az 1.000 POLS sahibi olmak gerekiyordu. Yeni yapılan bir duyuru ile ise bu miktar 3.000 POLS’a çıkartıldı. Polkastarter platformu tabanlı yapılacak olan yeni token satışlarına yani IDO’lara katılabilmek için sadece 3.000 POLS sahibi olmak yeterli değil. Buna ek olarak her bir token satışı için ilgili projelerin farklı şartları da olabiliyor. Açık arttırma usulü yapılan satışlarda ise maksimum alınabilecek miktarlar önceden belirleniyor.

POLS’un IDO satışlarına devam etmesi ile birlikte fiyatı ile başarısını da arttırması mümkün. POLS Coin Projelerine Nasıl Katılım Sağlanır? Polkastarter IDO’larına katılım sağlamak için atılması gereken adımlar oldukça basit: Polkastarter sitesine girin ve kullandığınız cüzdanı bağlayın. Daha sonra ana sayfada görülen token satışlarından hala alıma açık olanları seçip, “Join Pool” ifadesine tıklayın Şartları okuyup size uygunsa kabul ettikten sonra, havuzdaki minimum ve maksimum yatırım miktarlarını inceleyin. Ne kadar ETH göndermek istediğiniz belirleyip, Join Pool seçeneğine yeniden tıklayın. İşlemi cüzdanınızdan onaylayın ve havuz tamamen dolunca tokenlerinizi cüzdanınızdan kontrol edin.

coinaridoshika

Cardano dair herşey

Previous article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa