Anasayfa

Stellar (XLM) Fiyatını Aylar Önce Bildi: Güncel Seviyeler Ne?

0

En büyük 15 kripto para biriminden biri olan Stellar (XLM) dün XRP gibi altcoinler ile birlikte hızlı bir şekilde yukarı tırmanmaya başladı. Lakin Birkaç gün öncesine kadar 0.10 doların altından işlem gören XLM/USD, piyasadaki boğa hakimiyetinin etkisiyle birlikte 0.18 dolara kadar yükseldi. XLM 24 saat içerisinde yüzde 70’den fazla değerlenmişken bir analist buna benzer bir yükselişin ön görülebileceğini aylar önceden açıklamıştı.

Stellar 2014 yılında Ripple kurucularından biri olan Jed McCaleb tarafından kuruldu. Bu nedenle Ripple (XRP) ile sık sık birlikte anılan Stellar, dün uzun süredir beklenen Protocol 15 güncellemesinin duyurusunu yaptı. Beraberinde Claimable Balances ve Sponsored Reserves adlı iki özellik getiren bu güncelleme; Stellar tabanlı proje geliştirmeyi kolaylaştırıyor.

XLM fiyatı XRP fiyatındaki hareketliliğin bu gelişmenin etkisiyle birlikte hızla tırmanışa geçti. Dün gece 0.11 dolar barajını aşan XLM gecenin ilerleyen saatlerinde yükselişini sürdürdü ve 0.18 dolara kadar geldi.

Bu analistin tahmini doğru çıktı

Bir kripto para analisti XLM fiyatında buna benzer bir hareketlilik görülebileceğini aylar öncesinden açıklamıştı. XLM’nin bir düzeltme yapmasının ardındansa yukarı yönde harekete geçmesinin mümkün olduğunu söyledi. XLM  0.142, 0.157, 0.186 ve 0.262 dolar seviyelerine işaret edildi.

Kaynakça
coinaridoshika

230 Bin Kişiyi Dolandıran Kripto para borsası

Previous article

Bitcoin Cash Güncellenmesi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa