Ethereum

Terra Virtua Kolect Nedir ?

0

Merhaba arkadaşlar

Terra Virtua (TVK), dijital koleksiyon öğeleriyle paylaşım, ticaret ve etkileşim için platformlar arası, blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir. Platform, içerikle etkileşim için AR ve VR ortamları da dahil olmak üzere NFT’lerin toplanması ve dağıtılması için benzersiz ve yeni bir pazar sağlamaya odaklanır.

Terra Virtua platformu  ERC-20 yani Ethereum tabanlı blochain sistemi kullanır coin liste ismi TVK’dir hızla yükselmektedir.

Staking ve Çiftçilik: TVK sahipleri Terra Virtua pazarında benzersiz NFT’ler kazanabilirler.

Erişim: TVK’yı tutmak, Prestij Kulübü aracılığıyla yarışmalar, görevler ve özel NFT düşüşleri gibi etkinliklere ve premium içeriğe erişimin kilidini açar .

DAO ve Yönetişim: Sahipler, kazanılan NFT’lerin kısmi mülkiyeti dahil olmak üzere platform parametrelerinde oy kullanabilir ve topluluk alanları üzerinde karar vermeye katılabilir.

NFT Oluşturma: İçerik oluşturucular, TVK’yi pazara erişmek ve 3D koleksiyonlarını tanıtmak için kilitliyor

Platform aşağıdaki ürünleri içerir:

İşlem Platformu: Benzersiz NFT’lerin satın alınmasına ve ticaretine izin veren web tabanlı bir işlem platformu.

Mobil Uygulama: Artırılmış Gerçeklikte dijital koleksiyonlarla etkileşimi kolaylaştıran bir mobil uygulama.

PC Uygulaması: Kullanıcılar, birden fazla NTF sanat galerisi mağarasında ki koleksiyonları görüntülemek ve bunlarla etkileşim kurmak için 3B ortamlara erişebilecekler ve  Bunlar, hem topluluk tarafından işletilen hem de markaya özel ortamları ve kişisel olarak seçilmiş galerileri içerir.

Kaynakça

coinaridoshika

En İyi Metaverse Coin Projeleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ethereum