AnasayfaBitcoin

Uzman İsimin Bitcoin sinyali

0

Altın savunucusu olarak bilinen, Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff; Grayscale ile ilgili teorisini Twitter’da dile getirdi.

Schiff, Bitcoin balinalarının hisselerini satması muhtemel olan ‘GBTC spekülatörlerine’ paralarını boşalttığını iddia ediyor ki bunu Bitcoin fiyatını düşürecek bir hareket olarak not ediyor.

bu demek oluyor ki piyasa domine olmuş demektir, Schiff’e göre Bitcoin’in güçlü ellerden zayıf ellere geçmesi ayı piyasası anlamına geliyor.

peter schiff

Grayscale Bitcoin Trust, kısa süre önce 19.879 BTC (haberin yazım zamanında 182 milyon dolara yakın) daha ekledi.

Varlık yönetim firmasının, yeni coinlerin piyasaya sürülmesinden üç kat daha hızlı Bitcoin satın alması ile birlikte görülen artan kurumsal talep, yüksek bir boğa işareti olarak algılanıyordu.

Ancak Grayscale’in Ethereum Trust’ın (ETHE) hisseleri zirveden %65 düştüğü için Schiff, GBTC’nin de aynı durumu yaşamasını bekliyor.

Kripto para araştırma firması Messari’ye göre mal yatırımları (ayni) GBTC toplam varlıklarının %80’ini oluşturuyor, bu da arbitraj arayan yatırımcıların BTC’yi marj ödünç aldıkları ve kar etmek için altı aylık sürenin sona ermesinden sonra hisselerini sattıkları anlamına geliyor.

coinaridoshika

ONT Nedir ?

Previous article

Geleceğin Mesleği Blockchain

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa