Anasayfa

VeChain Dair Herşey

0

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir coin sizler için araştırdım analiz ettim evet geç kaldım biliyorum ama bu zaman diliminde kripto para piyasasında ki düşüşler nedeniyle yatırım yapmaya geç kalınmadı araştırıyorsanız acele etmeyin kripto para piyasası çok riskli olduğunu unutmayın.  Sadece bilgi veriyoruz Yatırım tavsiyesi değildir!

VeChain (VET), herhangi bir otoriteden bağımlı olmadan çalışan ve yarı merkezi yapıda bir Blockchain ağıdır. Şeffaf, erişilebilir, gözlemlenebilir ve güvenilir bir ekosistem olmasından dolayı ön plana çıkar.

BlockRef ve Expiration işlemlerinde kullanıcılar işlemlerin gerçekleşmesi için zaman sınırı koyabiliyor. VeChain (VET)’de bağlılık kümeleri sayesinde işlem emirleri htiyaca göre kullanıcı tarafından ayarlanabiliyor. İlk olarak 2015 yılında ortaya çıkan VeChain (VET), Daha son zamana kadar  Çin hükümeti ve endüstrisi ile güçlü bir bağa sahipti şimdi Çin hükümeti’nin kripto paralar üzerinde ki yatırımları neticesinden VeChain nasibini aldı.

VeChain iki farklı tokena sahiptir. Biri VET diğeri ise VTHO. VET; VeChainThor blockshaini üzerinden finansal işlemlere olanak sağlarken, VTHO (VeThor Token), VeChainThor üzerindeki işlemler için kullanılan bir enerji tokenıdır. VET sahipleri, VeChainThor üzerinde kullanmak üzere VTHO oluşturabilir. VeChain yönetimi Singapur’da bulunsa da, şirket Sunny Lu adında Çinli bir iş insanına aittir. VeChain varlıklarını kullanan şirketler arasında Renault, Walmart Çin gibi şirketler de yer alıyor.

VeChain  en büyük artısı arkasında ki şirketler ve ekosisteminde yatıyor. Güvenli ve kullanım alanı nedeniyle piyasa hacmi gerçek manada değer kazanıyor.

Yorumlarınızı Bekliyoruz siz belirtin biz araştıralım.

 

coinaridoshika

Vitalikten Madencilik Telefonlari İçin Dikkat Çeken Yorum.

Previous article

Piyasa Değerine Göre En Büyük 10 Kripto Coin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa