Anasayfa

Venezuela Bitcoin Madencilik Teçhizatına el koydu.

0

Venezuela’da kripto para madenciliği yasal olsa da, madenciler, yasadışı madencilik ekipmanı ele geçirmeleri ve polis gaspları nedeniyle haksız muamele gördüklerini söylüyorlar; tabi bu olaylardan devlet halkta huzursuz.

Bolivarcı Venezuela Ulusal Muhafızları (GNB) Pazartesi günü yaptığı açıklamada, ülkenin güney bölgesinde 315 Antminer S9 bitcoin madenciliği kulesi ele geçirdiğini duyurdu.

Criptonoticias’a göre, bu, 2020’de Venezüella yetkilileri tarafından bilinen ilk madencilik ekipmanına el konulmasıdır; Nicolas Maduro hükümeti tarafından atanan kripto düzenleyicisi olan Kripto Varlıklarının ve İlgili Faaliyetlerin Ulusal Denetçiliğine gönderildi.

Resmi olarak Venezüella hükümeti, madencilerin kripto madenciliği sertifikalarını kaydettirmesini ve almasını gerektiren kripto para madenciliğini yasallaştırdı. Ancak, ülkedeki kripto para madencileri defalarca madencilik ekipmanlarının yasadışı olarak ele geçirildiğini ve madencilerin polis tarafından zorla çıkarıldığını söyledi; polisler bu olaydan istifade kripto para madencilerden rüşvet aldığı ortaya çıktı.

coinaridoshika

Lightning Network

Previous article

Hong Kong Satış Otomatları İçin Ghostcoin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa