Anasayfa

Yatırım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0

Öncelikle belirtmekte fayda var Kripto para yatırımı çok riskli yatırım çeşidi yeni popüler olması sayesinde sistem oturmuş değil dolandırılma açıktır.

Kripto para yatırımında ilk önce çok ama çok küçük miktarlar yatırın ve sadece tek çeşit kripto para yatırmayın kısaca Bitcoin yatırmak yerine kendi portföy oluşturun bu yatırımda  mesela Bitcoin,Ethereum, shiba, ripple yatırın.

Demek istediğim çeşitlilik olsun yatırımlarınız ve uzun vadeli yatırım düşünün ve kripto para en düşük olduğu anda satın alın.

peki ilk önce yatırıma değer olduğunu nasıl anlarız tabi ki  kripto para projesini inceleyerek anlarsınız coincapmarket web sitesi açın yatırım yapmak için uygun mu kripto paralar grafiklere bakın proje hakkında web sitesine göz atın.

Kripto para alım satımının daha kolay olacağı bir kripto para tercih edilmelidir. Bilinirliliği ve fiyatlamaları daha öngörülebilir olan kripto paralara yönlenmelisiniz.

Kısa vadeli mi yatırım düşünüyorsunuz kripto para fiyat az olunca alın acele etmeyin aklınızda belirlediğiniz fiyata gelince satın kar oranı belirli kısmını yeniden yatırım yatın am uzun vadeli olunca duygulara göre hareket etme yoğunlaşıyor Kripto para yatırımı yaparken duygularınızı ikinci plana bırakın. Akılcı, rasyonel kararlar vererek doğru hamle ile istediğiniz kazançlar sağlayabilirsiniz.

coinaridoshika

Piyasa Değerine Göre En Büyük 10 Kripto Coin

Previous article

Bu hafta takip edilecek 5 altcoin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa