AnasayfaBitcoin

Zimbabve Bitcoin Profili Yükseldi.

0

Bankalara ait olan birleşmiş kurum olan  Zimswitch, aynı finansal kurumlara yapılan güncel ödemelerdir. Bu atama, görünüşe göre, finansal hizmet sağlayıcıları arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak için yapıldı.

Ülkenin en büyük MMO’su Ecocash , RBZ’nin bu hamlesinin hedefi gibi görünüyor; Ecocash rutin olarak MMO’lar arasında bir dizi yük arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak için sinir bozucu çabalarla suçlandı.

Ecocash’in eleştirmenleri, MMO’nun tekelini korumak için bunu yaptığını, bu da altyapısını inşa etmek için yoğun yatırım yaptıktan sonra kazandığı bir durum olduğu biliniyor.

Ecocash kaçınılmaz olarak yerel telekom regülatörü tarafından yapılan bir anketin bulguları ile doğrulanan en baskın MMO oldu. Bulgulara göre , Ecocash tüm mobil para ödemelerinin% 94’ünden fazlasını oluşturuyor.

RBZ tarafından yapılan bir araştırma, mobil paranın, ulusal perakende ödemelere egemen olduğunu ve bu ödemelerin% 80 oluşturuyor.

Sıkı döviz düzenlemeleri ile karşı karşıya olan bazı Zimbabwe’ler sınır ötesi ödeme yaparken bitcoin’e geçiyor. Bitcoin’in daha hızlı olması ve normal düzenlemelere tabi olmaması bu durumda etkin rol oynuyor.

 

coinaridoshika

Bitcoin Çalmak İçin Platformu Klonladılar.

Previous article

Cashaa, Hackerlara 336 Bitcoin Kaptırdı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Anasayfa